Kraujo tyrimai – vienas greičiausių ir tiksliausių būdų, siekiant įvertinti organizmo būklę. Gydytojas pagal tyrimų rezultatus gali įvertinti atskirų organų ir organų sistemų funkcijas, hormonų pusiausvyrą, maisto medžiagų apykaitą ir netgi vidinę homeostazę ląstelių lygmenyje. Laiku atradus pirmuosius pakitimus, atsiranda galimybė išvengti rimtesnių sveikatos sutrikimų.
Žinodami, jog mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo individualaus gyvenimo būdo pasirinkimo, supančios aplinkos bei asmeninio genetinio fondo, platesnis sveikatos specialisto požiūris tampa ypač aktualus. Čia svarbų vaidmenį atlieka holistinė medicina, kuri siekia gydyti žmogų kaip visumą, apimant fizinį, emocinį, protinį ir dvasinį aspektus, o ne tik ligos simptomus. Ji skatina natūralius gydymo būdus, tokius kaip mityba, gyvenimo būdo korekcijos, meditacija ar akupunktūra, kartu derinant juos su šiuolaikinės medicinos pasiekimais. Holistinės medicinos tikslas yra stiprinti organizmo gebėjimą savarankiškai gyti ir užkirsti kelią ligoms. Šis požiūris ypač vertinamas sergant lėtinėmis ligomis ar susiduriant su psichosomatiniais sutrikimais.
Žmogus yra visuma, sudaryta iš tarpusavyje susijusių dalių. Viskas, kas susiję su pačiu žmogumi ir jo gyvenimu, yra svarbu. Fiziniai, psichiniai, emociniai ir dvasiniai aspektai priklauso vienas nuo kito gerovės. Sutrikus vienam, kenčia ir kiti. Raktas į paciento problemą dažnai gali būti neaiškus. Atsakymą galima rasti įvertinus visą žmogų, jo aplinką ir gyvenimo būdą, kitaip tariant visumą.
* Subalansuoti save fiziškai, protiškai, emociškai ir dvasiškai;
* Užmegzti sveikus ir pagarbius santykius su savimi ir supančiu pasauliu;
* Pasirinkti tinkamą gyvenimo būdą, kuris gerintų sveikatą ir palaikytų vidinę harmoniją;
* Aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl savo sveikatos palaikymo ar gydymo.
Atlikus išsamius tyrimus konsultacijos su holistinę praktiką taikančiu gydytoju metu bus suteiktas:
* Platus ir išsamus atliktų tyrimų įvertinimas;
* Papildomų tyrimų rekomendacijos atsižvelgiant į gautus rezultatus;
* Išsamus dabartinės sveikatos būklės įvertinimas ir aptarimas;
* Vaistų ir/ar papildų vartojimo rekomendacijos;
* Gyvenimo būdo, mitybos rekomendacijos, leidžiančios susikurti naujus sveikus įpročius bei kelti gyvenimo kokybę.