Informuojame, kad nuo 2025 sausio mėn. mamogramos atliekamos ir šeštadieniais, adresu Gumbinės 33C, Šiauliai.

I – V 07:00-21:00

VI – VII 08:30-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Susipažinkite - medicinos psichologė Nikol Stičinskaitė

Džiaugamės galėdami pranešti, jog prie mūsų komandos prisijungė medicinos psichologė Nikol Stičinskaitė

Mums rūpi jūsų sveikata - ne tik fizinė, o ir emocinė, protinė bei socialinė gerovė. Tad džiaugsmingai pranešame, jog nuo spalio 9d. pradedame teikti profesionalias psichikos sveikatos paslaugas.  

Medicinos psichologė Nikol dirbs naujoje Švitrigailos g. 11B, Vilnius, klinikoje, kuri greitu metu dar labiau plėsis ir taps moderniu psichikos sveikatos centru, tačiau plačiau apie tai pranešime kiek vėliau. 

Psichologė teikia psichologines konsultacijas - galimos tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės paslaugos suaugusiesiems ir vyresniems paaugliams, taip pat atlieka klinikinius psichologinius vertinimus suaugusiesiems (asmenybės, mąstymo, atminties ir dėmesio, nuotaikos ir emocinės būsenos, demencijos, aktyvumo ir dėmesio sutrikimo, autizmo, alzheimerio bei moterų, vyrų ir porų lytinės funkcijos) bei psichoedukuoja.

Asmens gerovė yra psichikos sveikatos specialistų prioritetas. Jums bus suteikiama atjaučiantinevertinanti aplinka, kurioje galima laisvai reikšti savo mintis, jausmus ir rūpesčius. Kartu patyrinėsite Jūsų patiriamų iššūkių priežastis ir bendradarbiaudami kursite individualias strategijas, kaip juos įveikti.

 

Kada kreiptis į psichologą?

Žmonės gali ieškoti ir kreiptis profesionalios psichologinės pagalbos, kai susiduria su emocinėmispsichologinėmis ar elgesio problemomis, kurios sutrikdo jų gyvenimą ir / ar kelia grėsmę jų sveikatai (fizinei, protinei, emocinei, socialinei). Štai keletas situacijų,kurios galėtų paskatinti asmenį kreiptis psichologinės pagalbos:

  • Jaučiamos varginančios ar nemalonios emocijos (pvz.,stresas, depresija, nerimas, baimė, pyktis, bejėgiškumas, nusivylimas ir t. t.);
  • santykių (su partneriu / šeima / draugais / bendradarbiais ir t.t.) sunkumai;
  • seksualiniai sunkumai;
  • valgymo sunkumai;
  • asmenybiniai sunkumai;
  • krizės išgyvenimas;
  • trauminė patirtis;
  • priklausomybės;
  • elgesio sunkumai;
  • psichosomatiniai sunkumai;
  • tiesiog norima pažinti save, tobulėti, tapti brandesniu ir sveikesniu asmeniu.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad yra daug kitų situacijų, kai profesionali psichologinė pagalba gali būti naudinga. Gyvenimas gali pateikti netikėtų iššūkių ir emocinių sunkumų. Jeigu jaučiatės nelaimingi dėl savo gyvenimo, negebate su iškilusiomis problemomis susitvarkyti viena ar vienas, jaučiami simptomai nepraeina, tam tikri įvykiai ar emocijos vis pasikartoja, nesate tikri, kaip susitvarkyti su dabartine situacija, norite pažinti ir auginti save - kreipkitės į medicinos psichologę